Bank Spółdzielczy w Lubrańcu

Korzystasz z okazji i jesteś na plusieKredyt +

Nie zawsze masz pod ręką odpowiednią ilość gotówki. Jeśli potrzebujesz większej kwoty na dowolny cel, możesz skorzystać z oferty kredytu gotówkowego „Kredyt+” w Banku Spółdzielczym w Lubrańcu.

Sfinansujesz remont, prezenty na święta, nową lodówkę lub inny sprzęt gospodarstwa domowego, samochód, wakacje marzeń.

 


Twoje korzyści:

o    pieniądze odbierasz w gotówce lub w formie przelewu na wskazane konto,

o    przeznaczasz je na dowolny cel,

o    kredyt udzielany osobom fizycznym,

o    prowizja – 5%

o    oprocentowanie – 5,35% zmienne (składające się WIBOR 12M+ marża 3,5%),

o     okres kredytowania – 36 miesięcy,

o    RRSO 9,28%

 UWAGA! Oferta ważna do 27 stycznia 2019 r.

Przykład reprezentatywny

Informacja oparta na reprezentatywnym przykładzie: kwota udzielonego kredytu 6000,00 zł, całkowita kwota kredytu 6000,00 zł, okres kredytowania 36 miesięcy, roczne oprocentowanie zmienne (stanowi sumę wartości WIBOR 12M, która wynosi obecnie 1,85 % i marży banku w wysokości 3,50 p.p.)  oprocentowanie nominalne 5,35%, całkowity koszt kredytu wynosi 794,44 zł, w którego skład wchodzą: prowizja za udzielenie kredytu 300,00 zł, odsetki od kredytu 494,44 zł, koszty usług dodatkowych 0,00 zł, przy przyjęciu wyżej wymienionych parametrów RRSO wynosi 9,28 %, całkowita kwota do zapłaty stanowiąca sumę całkowitej kwoty kredytu i całkowitego kosztu kredytu wynosi  6794,44zł,   spłata w 36 ratach malejących (wysokość raty maksymalnej  wynosi 193,28 zł). Kalkulację sporządzono przy założeniu obowiązywania umowy przez czas, na który została zawarta, wypełnienia przez Bank 
i kredytobiorcę zobowiązań wynikających z umowy w terminach w niej określonych, w tym spłaty kredytu zgodnie z harmonogramem.

Decyzja kredytowa uzależniona jest od wyniku indywidualnego badania zdolności kredytowej oraz oceny ryzyka kredytowego dokonanego przez Bank Spółdzielczy w Lubrańcu.

Powyższa kalkulacja została sporządzona na dzień 06-11-2018 r.

Bank posiada w ofercie również inne kredyty z dogodnym okresem kredytowania niskim oprocentowaniem i prowizją.

Zapraszamy do naszych placówek.