Bank Spółdzielczy w Lubrańcu

Nowa bankowość elektroniczna

Klientom naszego Banku udostępniamy nową usługę bankowości elektronicznej CBP.

Customer Banking Platform to unikalne rozwiązanie bankowości internetowej i mobilnej stworzone z myślą o współczesnym kliencie banku - jego indywidualnych potrzebach i preferencjach. Udostępniane Państwu najnowsze rozwiązanie  firmy Asseco, zostało wyróżnione i nagrodzone tytułem  "Hit Roku 2016" przez Gazetę Bankową.

Trzonem systemu jest nowatorska platforma internetowego dostępu do produktów i usług biznesowych. Innowacyjna koncepcja ekosystemu miniaplikacji umożliwia swobodne kształtowanie oferty na platformie zdalnego dostępu.

Customer Banking Platform umożliwia automatycznie dostosowanie wyglądu i funkcjonalności na urządzeniach z którego klient korzysta w danym momencie. Nie ma znaczenia czy jest to smartfon, tablet czy komputer stacjonarny.

Dzięki zestawowi miniaplikacji klient ma możliwość edycji Pulpitu, sposób prezentowania widoku zależy od profilu klienta, który został określony przez bank. Miniaplikacje wykorzystywane najczęściej w danej grupie profilowej, są umieszczone od razu na Pulpicie klienta, zaś te używane rzadziej trafiają do obszaru Moje Aplikacje. Jednocześnie, wszystkie inne, możliwe do zastosowania aplikacje są cały czas dostępne w Butiku. Klient ma pełną swobodę samodzielnej zmiany układu i sposobu zarządzania miniaplikacjami. Zależnie od potrzeb sam dobiera, usuwa lub reorganizuje wygląd swojego Pulpitu. Posiada nieograniczoną możliwość zarządzanie swoją bankowością. Bank zaś, zyskuje dowolność w kreowaniu oferty dla wybranej kategorii klientów, nie odbierając im swobody decyzji.

Mamy nadzieję, że udostępniane rozwiązanie spełni Państwa wymogi i oczekiwania.

Jednocześnie informujemy, iż klientom naszego banku pozostawiamy możliwość wyboru rozwiązania bankowości elektronicznej, pomiędzy stosowanym do tej pory CUI i nowym CBP.

Proponujemy Państwu obejżenie krótkiich filmów instruktażowych prezentujących zakres usług świadczonych przez nasz Bank.