Bank Spółdzielczy w Lubrańcu


SGB Mobile to bezpieczna i funkcjonalna aplikacja mobilna, posiada funkcje, których nie posiada żadna inna aplikacja bankowa w Polsce. Pozwala zarządzać subskrypcjami nie tylko dla najbardziej popularnych serwisów streamingowych czy muzycznych, ale oferuje również możliwość zarządzania kartami dodanymi do portfeli cyfrowych (Google Pay, Apple Pay, Garmin Pay, Fitbit Pay) oraz sklepów internetowych.

Nowa aplikacja mobilna posiada wszystkie najważniejsze funkcje z punktu widzenia klienta: praktyczny i uniwersalny interfejs, możliwość zalogowania się z wykorzystaniem biometrii, a także dostęp do rachunku, historii transakcji, daje również możliwość wykonywania przelewów (również Express Elixir), dodawania kart i korzystania z płatności mobilnych.

Pobierz aplikację SGB Mobile

w zależności od systemu operacyjnego z jakiego korzystasz:

                              https://bskowal.pl/upload/image/specjalne/ikonka_google_play.jpg                                           https://bskowal.pl/upload/image/specjalne/ikonka_app_store.jpg

Z nową aplikacją SGB Mobile możesz:sprawdzić stan konta (dla Twoich rachunków osobistych, oszczędnościowych, walutowych oraz wszystkich kart), historię wydatków i wpływów oraz szczegółowe informacje o koncie.łatwo i bezpiecznie zrealizować przelew, nie musisz odkładać płatności na później - pare kliknięć i masz je z głowy.szybko aktywować usługę BLIK oraz dodać swoją kartę do portfela cyfrowego Google Pay lub Apple Pay. Płacić mobilnie tak jak Ci najwygodniej. W aplikacji masz kontrolę nad swoimi kartami, możesz je zablokować w portfelach cyfrowych na wszystkich urządzeniach mobilnych. To bezpieczeństwo i wygoda w jednym.sprawdzić w jednym miejscu, w jakich sklepach internetowych zarejestrowana jest Twoja karta płatnicza SGB oraz zablokować pobieranie z niej środków przez sklep internetowy. To również śledzenie do jakich abonamentów subskrypcyjnych dodałeś kartę oraz możliwość zablokowania w prosty sposób kolejnej płatności.zmienić dzienne limity transakcji, które są dodatkowym zabezpieczeniem Twoich pieniędzy, jednak zdarzają się jednorazowe większe zakupy. Teraz możesz w łatwy i bezpieczny sposób zwiększyć lub zmniejszyć limit za pomocą aplikacji - już nie musisz iść do banku!

Przewodnik po SGB Mobile


Pobierz przewodnik po SGB Mobile


Sprawdź jak krok po kroku wykorzystać wszystkie funkcjonalności aplikacji, dowiedz się jak aktywować aplikację i jak się do niej zalogować.


Sprawdź, co możesz zrobić z głównego pulpitu, zaraz po zalogowaniu się do aplikacji


Zobacz, jak łatwo zrobisz przelew w SGB Mobile


Jak korzystać z BLIKA w aplikacji