UBEZPIECZENIA MAJĄTKOWE

GENERALI MÓJ DOM

GENERALI Mój Dom to pakiet ubezpieczeń majątkowych, chroniący Twój dom, mieszkanie, dom w budowie od najczęściej występujących zdarzeń, takich jak: pożar, zalanie czy kradzież. Dzięki ubezpieczeniu uzyskasz również gotówkę w przypadku zniszczenia sprzętów domowych. GENERALI Mój Dom zapewnia ochronę w sytuacjach związanych z OC w życiu prywatnym, a także w wyniku NNW oraz Ochronę Prawną.

Wprowadź spokój w Twoje cztery kąty - skorzystaj z oferty!

UBEZPIECZENIE ODNAWIALNYCH ŹRÓDEŁ ENERGII

Produkujesz energię, jesteś EKO i oszczędzasz na rachunkach za prąd. Spraw, aby tak pozostało - wybierz dobre ubezpieczenie odnawialnych źródeł energii.

Tutaj możesz ubezpieczyć:

  • instalacje fotowoltaiczne (moc do 150 kWp) i kolektory słoneczne (moc do 300 kWt) – zamontowane na dachu budynku, budowli lub znajdujące się na gruncie,
  • pompy ciepła (moc do 300 kWt) - napowietrzne i głębinowe.

Zadbaj o odpowiednie ubezpieczenie instalacji, która daje Ci energię!

 

 

UBEZPIECZENIE AUTA

GENERALI Auto to pakiet ubezpieczeń komunikacyjnych, chroniący Twój samochód i pasażerów. Ubezpieczenie Auto Casco-pokryje koszty naprawy samochodu w razie uszkodzenia oraz umożliwi zakup nowego w razie kradzieży. Auto Assistance gwarantuje pomoc w razie wypadku czy awarii samochodu.

Czuj się bezpiecznie w swoim aucie!

 

UBEZPIECZENIE OCHRONY PRAWNEJ

Ochrona Prawna to ubezpieczenie majątkowe, zapewniające uzyskanie pomocy Adwokata lub Radcy Prawnego, który będzie reprezentował interesy Twojego gospodarstwa w sądzie. Na wyciągnięcie ręki masz także telefoniczną poradę prawną. 

Bądź spokojny o swoje prawa i finanse - podejmij decyzję już dzis!