Bank Spółdzielczy w Lubrańcu

KREDYTYMarzenia są po to by je realizować. My Ci w tym pomożemy. 
Zapoznaj się z szeroką ofertą produktów kredytowych
w Banku Spółdzielczym w Lubrańcu.

KREDYT GOTÓWKOWY

Nie czekaj - zrealizuj swoje marzenia z kredytem gotówkowym
w Banku Spółdzielczym w Lubrańcu.

 • dowolny cel kredytu
 • okres kredytowania nawet do 96 miesięcy
 • wysoka maksymalna kwota kredytu nawet 25-krotność Twojego wynagrodzenia
 • atrakcyjne oprocentowanie
 • prowizja już od 3%
 • możliwość ubezpieczenia

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) kredytu gotówkowego wyliczona na dzień 04.04.2023 r. na reprezentatywnym przykładzie wynosi: 18,40% dla następujących założeń: kwota udzielonego kredytu: 10 000,00 zł, całkowita kwota kredytu: 10 000,00 zł, okres kredytowania: 36 miesięcy, roczne zmienne oprocentowanie nominalne: 14,75%, całkowity koszt kredytu wynosi: 2 628,86 zł, w którego skład wchodzą: prowizja za udzielenie kredytu: 300,00 zł, odsetki od kredytu: 2 328,86 zł, koszty usług dodatkowych - zł, w których skład wchodzą: koszty ubezpieczenia kredytobiorcy - zł oraz koszty otwarcia i prowadzenia ROR kredytobiorcy: - zł, pozostałe koszty zabezpieczenia kredytu: 0,00 zł, całkowita kwota do zapłaty, stanowiąca sumę całkowitej kwoty kredytu oraz całkowitego kosztu kredytu wynosi 12 628,86 zł. Kalkulację sporządzono przy założeniu obowiązywania umowy przez czas, na który została zawarta, wypełnienia przez Bank i kredytobiorcę zobowiązań wynikających z umowy w terminach w niej określonych, w tym spłaty kredytu zgodnie z harmonogramem, oraz niezmienionych przez cały okres obowiązywania umowy: stopy oprocentowania kredytu oraz prowizji i opłat i uwzględnia oprocentowanie z chwili zawarcia umowy. Dostępność produktu oraz ostateczne warunki kredytowania uzależnione są od wyniku przeprowadzonej przez Bank analizy zdolności kredytowej Klienta na podstawie przekazanych przez niego informacji, daty wypłaty kredytu oraz terminu regulowania zobowiązania kredytowego. Niniejsza informacja ma charakter reklamowy i nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego.

KREDYT EKO!

Chcesz być "Eko" - z nami przeprowadzisz inwestycje przyjazne środowisku .

 • kredytowanie przedsięwzięć proekologicznych np. instalacji fotowoltaicznych 
 • okres kredytowania nawet do 84 miesięcy
 • wysoka maksymalna kwota kredytu do 50.000 złotych
 • atrakcyjne oprocentowanie już od 10,5% w skali roku

 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) kredytu EKO wyliczona na dzień 04.04.2023 r. na reprezentatywnym przykładzie wynosi 11,30% dla następujących założeń: kwota udzielonego kredytu: 20 000,00 zł, całkowita kwota kredytu: 20 000,00 zł, okres kredytowania 84 miesiące, roczne zmienne oprocentowanie nominalne: 10,40%, całkowity koszt kredytu wynosi: 7 641,58 zł, w którego skład wchodzą: prowizja za udzielenie kredytu: 200,00 zł, odsetki od kredytu: 7 441,58 zł, koszty usług dodatkowych -zł, w których skład wchodzą: koszty ubezpieczenia kredytobiorcy -zł oraz koszty otwarcia i prowadzenia ROR kredytobiorcy -zł, pozostałe koszty zabezpieczenia kredytu 0,00 zł, całkowita kwota do zapłaty, stanowiąca sumę całkowitej kwoty kredytu oraz całkowitego kosztu kredytu wynosi: 27 641,58 zł. Kalkulację sporządzono przy założeniu obowiązywania umowy przez czas, na który została zawarta, wypełnienia przez Bank i kredytobiorcę zobowiązań wynikających z umowy w terminach w niej określonych, w tym spłaty kredytu zgodnie z harmonogramem, oraz niezmienionych przez cały okres obowiązywania umowy: stopy oprocentowania kredytu oraz prowizji i opłat i uwzględnia oprocentowanie z chwili zawarcia umowy. Dostępność produktu oraz ostateczne warunki kredytowania uzależnione są od wyniku przeprowadzonej przez Bank analizy zdolności kredytowej Klienta na podstawie przekazanych przez niego informacji, daty wypłaty kredytu oraz terminu regulowania zobowiązania kredytowego. Niniejsza informacja ma charakter reklamowy i nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego.

KREDYT MIESZKANIOWY

D jak dom czy M jak mieszkanie? - dobrze jest mieć dokąd wracać. Sprawdź ofertę kredytu mieszkaniowego w Banku Spółdzielczym w Lubrańcu.

 • niska stała marża już od 1,95%
 • prowizja przygotowawcza już od 0%
 • karencja w spłacie kredytu do 24 miesięcy
 • możesz dokonać wcześniejszej spłaty kredytu
 • możliwość ubezpieczenia

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) kredytu mieszkaniowego wyliczona na dzień 04.04.2023 r. na reprezentatywnym przykładzie wynosi: 9,60% dla następujących założeń: kwota udzielonego kredytu: całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 256 000,00 zł, całkowita kwota do zapłaty: 490 871,28  zł, oprocentowanie zmienne: 9,00%, całkowity koszt kredytu: 234 871,28 zł (w tym: prowizja-2 560,00 zł, odsetki-232 292,28 zł, koszt PCC-19,00 zł), 240 malejących miesięcznych rat kapitałowo-odsetkowych. Każda z rat wyliczana jest według poniższego wzoru: stan zadłużenia (kapitału) x oprocentowanie (marża banku + WIBOR 3M) x ilość dni/365dni. Wymóg zawarcia umowy ubezpieczeniowej nieruchomości/ usługi dodatkowej (przez cały okres kredytowania) oraz  wymóg sporządzenia operatu szacunkowego nieruchomości-koszty nie wliczone do RRSO. Kredyt dostępny jest również bez konieczności zawierania umów dodatkowych. Kalkulację sporządzono przy założeniu obowiązywania umowy przez czas, na który została zawarta, wypełnienia przez Bank i kredytobiorcę zobowiązań wynikających z umowy w terminach w niej określonych, w tym spłaty kredytu zgodnie z harmonogramem, oraz niezmienionych przez cały okres obowiązywania umowy: stopy oprocentowania kredytu oraz prowizji i opłat i uwzględnia oprocentowanie z chwili zawarcia umowy. Dostępność produktu oraz ostateczne warunki kredytowania uzależnione są od wyniku przeprowadzonej przez Bank analizy zdolności kredytowej Klienta na podstawie przekazanych przez niego informacji, daty wypłaty kredytu oraz terminu regulowania zobowiązania kredytowego.

KREDYT ODNAWIALNY W ROR

Kredyt odnawialny w rachunku oszczędnościowo - rozliczeniowym sfinansuje Twoje bieżące potrzeby. 

 • korzystasz z kredytu w ramach linii kredytowej w Twoim koncie  
 • płacisz odsetki tylko od wykorzystanej kwoty  
 • każdy wpływ na konto zmniejsza kwotę kredytu   
 • okres kredytowania do 36 miesięcy 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

 

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) kredytu odnawialnego w ROR wyliczona na dzień 04.02.2022 r. na reprezentatywnym przykładzie wynosi: 15,95% dla następujących założeń: kwota udzielonego kredytu: 10 000,00 zł, całkowita kwota kredytu: 10 000,00 zł, okres kredytowania: 36 miesięcy, roczne zmienne oprocentowanie nominalne 11,50%, całkowity koszt kredytu wynosi: 4 262,82 zł, w którego skład wchodzą: odsetki od kredytu: 3 446,82 zł, prowizja za udzielenie kredytu: 2% kwoty udzielonego kredytu, prowizja za odnowienie linii kredytowej na kolejny rok: 2% odnawianej kwoty kredytu, koszty usług dodatkowych: 216,00 zł, w których skład wchodzą: koszty ubezpieczenia kredytobiorcy: - zł, koszty otwarcia i prowadzenia ROR kredytobiorcy: 216,00 zł oraz koszty wydania i użytkowania kart płatniczych: - zł, pozostałe koszty zabezpieczenia kredytu: 0,00 zł, całkowita kwota do zapłaty, stanowiąca sumę całkowitej kwoty kredytu oraz całkowitego kosztu kredytu wynosi 14 262,82 zł. Kalkulację sporządzono przy założeniu obowiązywania umowy przez czas, na który została zawarta, wypełnienia przez Bank i kredytobiorcę zobowiązań wynikających z umowy w terminach w niej określonych, w tym spłaty kredytu zgodnie z harmonogramem, oraz niezmienionych przez cały okres obowiązywania umowy: stopy oprocentowania kredytu oraz prowizji i opłat i uwzględnia oprocentowanie z chwili zawarcia umowy. Dostępność produktu oraz ostateczne warunki kredytowania uzależnione są od wyniku przeprowadzonej przez Bank analizy zdolności kredytowej Klienta na podstawie przekazanych przez niego informacji, daty wypłaty kredytu oraz terminu regulowania zobowiązania kredytowego. Niniejsza informacja ma charakter reklamowy i nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego.

 

 

PLIKI DO POBRANIA