Bank Spółdzielczy w Lubrańcu

KARTY 

 

 

Jeśli cenisz sobie komfort, wygodę i bezpieczeństwo podczas dokonywania transakcji to wachlarz kart płatniczych w Banku Spółdzielczym w Lubrańcu przypadnie Ci do gustu.

 

 


KREDYTOWA CZY DEBETOWA?
A MOŻE WALUTOWA? 

Niezależnie od tego, którą z kart płatniczych naszego Banku wybierzesz - jesteśmy pewni, że nie rozstaniesz się z nią już nigdy. Zdecyduj co dla Ciebie najlepsze.

 

KARTA DEBETOWA

W obecnych czasach – najbezpieczniejsza. Funkcja zbliżeniowa pozwoli Ci płacić szybko, bez konieczności podawania numeru PIN.
Nie zwlekaj - pomyśl o bezpieczeństwie.

 • możliwość posiadania kilku kart do konta
 • transakcje zbliżeniowe nawet do 100 PLN bez użycia PIN
 • szybkie płatności w sklepach stacjonarnych oraz w internecie
 • całodobowe wypłaty z bankomatów
 • możliwość uczestnictwa w programach rabatowych Visa czy Mastercard
 • zastrzeganie kart o każdej porze dnia i nocy
 • zabezpieczenie 3D Secure przy zakupach przez internet

 

KARTA WALUTOWA

Nie lubisz płacić za coś, za co nie musisz? Świetnie się składa! Posiadając kartę walutową w naszym Banku zapomnisz o kosztach przewalutowania.

 • nowoczesne, wygodne i szybkie płatności zbliżeniowe
 • możliwość dokonywania transakcji gotówkowych i bezgotówkowych w kraju a także za granicą
 • 0 zł za przewalutowanie – płacisz w walucie rachunku
 • zabezpieczenie 3D Secure przy zakupach przez internet
 
 

 

 

KARTA KREDYTOWA

Niezbędna, gdy szybko potrzebujesz dodatkowych pieniędzy. Nieprzewidziane wydatki pojawiają się zawsze. Jeśli chcesz być na nie przygotowany - zgłoś się do Banku Spółdzielczego w Lubrańcu po przejrzystą kartę kredytową.

 • płatności w internecie oraz w punktach handlowo – usługowych w kraju i za granicą
 • brak odsetek od wykorzystanego limitu nawet do 52 dni
 • każda spłata podwyższa limit dostępnych środków
 • minimalna kwota spłaty zadłużenia to tylko 50 PLN
 • zabezpieczenie 3D Secure przy zakupach przez Internet
 • programy rabatowe Visa i Mastercard, dzięki którym oszczędzasz.

 

 

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) limitu kredytowego w karcie kredytowej wyliczona na dzień 10.03.2021 r. na reprezentatywnym przykładzie wynosi 13,02% dla następujących założeń: limit 2 000,00 zł, całkowita kwota kredytu 2 000,00 zł , okres kredytowania 48 miesięcy,roczne zmienne oprocentowanie nominalne 7,20%, całkowity koszt kredytu 814,54 zł, w którego skład wchodzą: kwota odsetek – przy założeniu wykorzystania kredytu w formie bezgotówkowej w całości w całym okresie kredytowania i spłacie kredytu w ostatnim dniu trwania umowy 594,54 zł, koszty usług dodatkowych 220,00 zł, w których skład wchodzą: opłata za wydanie karty dla Posiadacza 0,00 zł oraz opłata roczna za użytkowanie karty 220,00 zł ustalona za cały okres trwania umowy, koszty zabezpieczenia kredytu 0,00 zł, całkowita kwota do zapłaty, stanowiąca sumę całkowitej kwoty kredytu oraz całkowitego kosztu kredytu wynosi 2 814,54 zł. Kalkulację sporządzono przy założeniu obowiązywania umowy przez czas, na który została zawarta, wypełnienia przez Bank i kredytobiorcę zobowiązań wynikających z umowy w terminach w niej określonych, w tym spłaty kredytu zgodnie z harmonogramem, oraz niezmienionych przez cały okres obowiązywania umowy: stopy oprocentowania kredytu oraz prowizji i opłat i uwzględnia oprocentowanie z chwili zawarcia umowy. Dostępność produktu oraz ostateczne warunki kredytowania uzależnione są od wyniku przeprowadzonej przez Bank analizy zdolności kredytowej Klienta na podstawie przekazanych przez niego informacji, daty wypłaty kredytu oraz terminu regulowania zobowiązania kredytowego. Niniejsza informacja ma charakter reklamowy i nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego.

 

PROGRAMY RABATOWE
 

Płatności i nagrody z kartą swobody - Mastercard

Dokonuj płatności, zbieraj punkty i wymieniaj je na nagrody. Z programem lojalnościowym Mastercard Bezcenne Chwile korzyści płyną z każdej transakcji. Vouchery na stacje Circle K, słuchawki JBL T500 BT oraz wiele innych nagród czeka na Ciebie!

Program rabatowy SGB

Masz naszą kartę Agro bądź inną z logo SGB? Płać bezgotówkowo za nawozy, pasze, środki ochrony roślin itp. a pieniądze same do Ciebie wrócą. Korzystaj z rabatów u Partnerów!

https://bezcennechwile.mastercard.pl/

http://www.agro-sgb.pl